ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH

IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE

W PŁOCKU

"Staże zagraniczne formą rozwoju zawodowego i kompetencji społecznych" Aktualności

Zebranie z rodzicami w sprawie wyjazdu na staż do Niemiec

Uprzejmie informuję, iż zebranie odnośnie wyjazdu na staż zagraniczny do Niemiec odbędzie się dnia 18 grudnia 2017 roku o godzinie 16.00 w sali 101. Na zebranie proszeni są o przybycie uczestnicy stażu i ich opiekunowie.

Obecność obowiązkowa.

Katarzyna Siemieniako.

Szkolenie typu jobshadowing dla nauczycieli.

Nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych im Marii Skłodowskiej Curie w Płocku   w zawodach elektryk , elektronik i mechanik wzięli udział w szkoleniu typu Jobshadowing w ramach projektu „Staże zagraniczne formą rozwoju zawodowego i kompetencji społecznych „

Projekt realizowany jest  na terenie naszej szkoły   i finansowany z programu Unii Europejskiej  ERASMUS PLUS.

Szkolenie odbywało się od 12 sierpnia do 18 sierpnia 2017 roku w Niemczech .

Wyjazd II do Niemiec

STAŻ ZAGRANICZNY W NIEMCZECH

 

Strona internetowa o przebiegu stażu informatyków.

Podczas trwania stażu w Niemczech,  uczniowie  zdobywający praktykę w zakresie informatyki wykonywali stronę internetową dokumentującą pobyt grupy na stażu.
Przykładową stronę autorstwa Eryka Brzezińskiego (2 TF) można obejrzeć pod adresem: http://ue.zsznr2.pl/ebrzezinski/

Zebranie informacyjne z rodzicami. Wyjazd II

Dnia 2 lutego 2017 r. w Zespole Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie odbyło się spotkanie informacyjne nt. wyjazdu uczniów na staż zagraniczny do Niemiec w terminie 25.03.2017 r. – 08.04.2017 r.

Podsumowanie pierwszego wyjazdu do Niemiec

W dniach 15 - 29 października 2016 grupa 24 uczniów w zawodach technik pojazdów samochodowych, mechanik i elektromechanik samochodowy oraz informatyk i teleinformatyk wyjechała na praktyki zagraniczne do Niemiec w ramach programu ERASMUS Plus . Mechanicy odbywali praktyki w serwisach samochodowych na ternie miasta Lipska i Schkeuditz. Natomiast informatycy i teleinformatycy odbywali szkolenie w ośrodku firmy Vitalis w Lipsku . Uczniowie pracowali pod okiem niemieckich instruktorów zawodu.

Zebranie z rodzicami i kurs językowy. Staż pierwszy.

Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest udział w kursie językowym ( 28 godzin). Terminy zostaną podane na zebraniu z rodzicami .

Zebranie z rodzicami i uczestnikami dla osób wyjeżdżających na staż pierwszy odbędzie się 31 sierpnia 2016 roku o godz. 16: 00 sala 101. Obecność obowiązkowa!